Jesteśmy w erze informacji. Tak przyzwyczailiśmy się do informacji z prędkością światła, iż ​​dla wielu z nas perspektywa braku natychmiastowego dostępu do niezliczonej liczby faktów i liczb za jednym kliknięciem kilku przycisków jest po prostu niepokojąca. Z tego względu ma sens ale to, że w całym kraju a na całym świecie istnieje wielu ludzi, którzy z całym entuzjazmem przyjmują ideę możliwości rozwijania się i edukacji online.

Jednocześnie na całym świecie jest taka sama liczba ludzi, którzy desperacko próbują trzymać się tradycyjnych metod radzenia sobie z takimi sprawami. W rzeczywistości niektórzy ludzie nadal grają w pasjansa z talią kart do gry. Dla osób, które czują, iż era informacji do pewnego etapu ich odeszła, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nauka online że nie być najlepszą dostępną opcją dla Ciebie.

Wejdź: korepetycje język polski

Poniżej znajdziesz kilka pytań, które mogą pomóc ci określić, albo naprawdę skorzystasz, biorąc udział w niektórych z wielu kursów online oferowanych w dzisiejszej dobie uczenia się.

1) Czy jesteś zdyscyplinowany? Może się to wydawać niewinnym pytaniem, ponieważ wszyscy chcielibyśmy myśleć, iż do pewnego stopnia jesteśmy zdyscyplinowani. Problem polega na tym, że kiedy siedzisz za kierownicą dla własnej edukacji, musisz posiadać mało wysoce niż niewielki stopień dyscypliny. Musisz być w stanie dotrzymać terminów, zdać testy i poczuć się odpowiedzialnym za faktyczne poznanie informacji, których potrzebujesz, aby zdać kurs. Nie wolno winić nikogo oprócz siebie samego, jeśli nie radzisz sobie dobrze na zajęciach online, a niektórzy ludzie po prostu nie lubią być na miejscu kierowcy, jeżeli chodzi o motywowanie i tempo rozwijania się.

2) Jak najlepiej się uczysz? Wszyscy mamy różne metody uczenia się, dla których przechowujemy informacje lepiej niż inni. Kursy online wymagają intensywnego czytania. Jeśli masz trudności z zatrzymaniem przeczytanych informacji, być może będziesz musiał znaleźć alternatywną metodę nauki lub poszukać rozwiązań z pomocą instruktora kursu, zanim przejdziesz dalej w środowisku do nauki online.

3) Albo naprawdę pragniesz odnieść sukces? Odpowiedź na ostatnie pytanie jest niezwykle ważna przy określaniu, albo nauka online jest w Twoim najlepszym interesie. Istnieje dużo ścieżek, którymi możesz podążać, aby osiągnąć pożądane wykształcenie i stopień. To nie jest ścieżka mas, przynajmniej na razie. Ten rodzaj uczenia się, bardziej niż każdy inny, jest dostępny do rezygnacji z względu apatii. Jeżeli nie jesteś zdeterminowany, żeby wykonywać zadania, studiować notatki i tak uczyć się materiału, który jest Ci prezentowany, to faktycznie nie musisz tracić czasu ani czasu instruktora na ciągłe wymyślanie wymówek. Kursy online odbywają się w pełnej ilości we własnym tempie, ale masz ograniczoną liczbę czasu na naukę materiału, nim będziesz musiał przejść dalej. Nauczyciel jest dostępny za dostarczenie Ci wiedzy i materiałów, ale Ty jesteś dostępny za wszystko, co dzieje się od tego czasu. Albo jesteś gotowy na tę odpowiedzialność?

Niezależnie od tego, lub jesteś pierwszym studentem, lub też profesjonalistą, który wraca do szkoły po długiej nieobecności, nauka online może otworzyć nowe alternatywy dla przyjemności z nauki. Musisz chcieć przejść przez te drzwi i zabrać przedstawione ci informacje, by odnieść sukces. Mam szczerą nadzieję, iż każdy, kto to czyta, dokładnie rozważy, lub brak struktury, którą dostarcza wiele kursów online, będzie sprzyjał Twoim konkretnym potrzebom edukacyjnym i edukacyjnym przed podjęciem decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *